Фрезерні роботи

Фрезерні роботи є найважливішою частиною обробки виробу, і вони можуть виконуватися на спеціальних фрезерних верстатах. Дана механічна обробка заготовки являє собою рух механізму верстата, при якому його обертальні рухи дозволяють отримати необхідну форму виробу.

Принцип обробки виробу фрезерним методом, загалом, передбачає  зняття металу у певному місці для надання деталі або виробу потрібної форми. За допомогою фрезерної обробки виробу можна отримати досить різноманітний та широкий асортимент різноманітності виду та форми виробу. Причому розмір і вага самої заготівлі може бути дуже різноманітним, головне, щоб усі параметри матеріалу спокійно могли закріпитися на верстаті. Головним інструментом фрезерного верстата є фреза, яка дуже міцно закріплена на валу верстата.  Фреза також поділяється на різні типи, кожен з яких має свій тип ножів, діаметра та інших ознак. Наприклад, якщо необхідна обробка широкої поверхні, використовується інструмент з різноспрямованими гвинтовими зубами для зменшення осьової сили.

Великою перевагою виготовлення деталей за допомогою фрезерних робіт є точність у виготовленні виробу, адже на верстаті можна досягти результату, який зробить виріб набагато кращим і якіснішим, ніж методом виливки деталі. Ця обробка славиться великою точністю розмірів, які можна легко перенести на виріб.

Замовивши виготовлення виробу у нашої організації за допомогою фрезерувальних робіт, можна спокійно за нього. Адже для його виготовлення застосовуються верстати гарної якості, а сам виріб подається в обробку під певним кутом, необхідною швидкістю подачі та правильному напрямку. Саму заготівлю дуже важливо правильно і точно закріпити за допомогою верстатного оснащення, надати їй нерухомого положення, що важливо при обробці виробу.  Залишки від металу не заважають роботі верстатного обладнання та легко знімаються при швидких обертальних рухах різального інструменту.

Існує кілька видів фрезерної обробки:

  • торцева обробка, призначена для плоских та ступінчастих поверхонь чималих обсягів та розмірів;
  • кінцева обробка для різних видів площин, уступів та пазів;
  • фасонна включає обробку непростих геометричних форм та профілів;
  • периферійна обробка йде для силового фрезерування та нарізування складних пазів.

У кожному з цих видів фрезерування використовується певний вид фрези, яка допомагає отримати потрібну форму.

Фрезерувати метал можна по-різному, будь то фрезерування в горизонтальному або вертикальному положенні заготовки, а також нахилу виробу під будь-яким кутом. Все залежатиме від самого виду виробу та зручності розміщення заготовки, як краще покласти форму, щоб було зручно та легко з неї зробити потрібну деталь.

Обладнання та спеціалісти ПП Яготинського механічного заводу зроблять роботу швидко та якісно, ​​в обговорені із замовником терміни. Ось основні переваги замовити фрезерні роботи саме у наших спеціалістів:

  • виконання робіт за будь-якими схемами та кресленнями, які надасть замовник;
  • якість та точність виготовленого виробу;
  • крім фрезерних робіт фахівці займаються й іншими видами обробок, які можуть стати в нагоді при виготовленні цього виробу;
  • виконання в обумовлені терміни;
  • вартість розраховується індивідуально під кожну роботу.