ФЛАНЦІ

Фланець є деталлю певної конфігурації, яка має отвір для сполучних елементів, наприклад, болти або шпильки, які здатні герметично з’єднати трубу. Фрінці кріпляться завжди попарно, закріплюючись один з одним, а також до інших елементів, які може вимагати певне обладнання або конструкція.
Один з одним фланці закріплюються за допомогою болтів та гайок потрібного діаметру, а також ущільнювачів у вигляді прокладок із біконіту. Такі матеріали стійкі до багатьох середовищ: вода, бензин, газ, гас, олії та різні суміші.
Матеріалом з якого виготовляють фланці, може бути сталь або чавун, дивлячись, що хоче замовити клієнт, також можна застосувати і поліетилен. Виготовлення даної деталі проводиться токарним способом, за основу береться сталевий лист, з якого роблять заглушки та точені фланці, так і ливарна заготовка, яка дозволить виготовити точені та комірні фланці.
В основному ПП Яготинський механічний завод займається виготовленням сталевих фланців розмірами 15 – 500мм, тиск яких становить 1,0 – 1,6 МПа. Основними найбільш ходовими варіантами виготовлення сталевих фланців за певними ГОСТами, які замовляють найчастіше, є:
• плоский приварний фланець;
• фланець приварний встик;
• вільний фланець на кільці.
Всі ці види фланців використовують для з’єднання трубопровідної арматури та обладнання.
Сталевий фланець є найпоширенішим і переважно використовується в трубопровідній арматурі для з’єднання між собою труб. Якщо говорити про плоский фланце, то його використовують для монтажу пожежних гідрантів, а також їх підставок.
Глухі фланці перекривають кінцеві отвори трубопроводів із використанням інших фланців. Перевага даного виду полягає в тому, що такі розбірні фланці і без проблем використовується в будівництві, де не бажані демонтажні роботи.
Комірні фланці служать для приєднання різного виду арматури (запірної, насосів тощо), а також можуть використовуватися при низьких і високих температурах і великого діапазону робочого тиску.
Розточувальний фланець під поліетиленову трубу також відіграє важливу роль у цій галузі. Його монтаж здійснюється за допомогою втулки.
До кожного виду фланця застосовується особлива технологія, а наші фахівці виконають будь-яку роботу з виготовлення фланця акуратно та швидко.