ТОКАРНІ РОБОТИ

Одним з поширених ефективних методів обробки металу є точення або токарна обробка, що виробляється на спеціальних токарних верстатах.
Завдяки поєднанню різних технік та рухів у роботі з металевими заготовками, є можливість обробляти циліндричні, конічні, сферичні та багато інших поверхонь.
Одна з найпопулярніших операцій токарної обробки – точення. Воно найбільш затребуване для обробки та виготовлення деталей такого типу, як наприклад тіл обертання (гайок, фланців, валів, кілець, втулок та ін.)
Існує чотири різновиди точення.
Для обробки зовнішніх поверхонь деталі проводиться операція обточування, для внутрішніх поверхонь розточування, обробки плоских торцевих поверхонь деталей підрізання. Якщо необхідно відокремити готову деталь від заготовки або розділити заготовку на частини – різання.
Високий показник продуктивності та точності роботи досягається завдяки виробничій потужності та технічному потенціалу в цій галузі.
Виробнича база ПП Яготинського механічного заводу дозволяє використовувати при токарній обробці як універсальні токарні верстати, так і з ЧПУ.
Для того, щоб скористатися нашими послугами по виконанню токарних робіт або отримати кваліфіковані відповіді на запитання, зв’яжіться з нами по телефону або електронною поштою.
Маючи високу технічну оснащеність і висококваліфікований професійний колектив робітників, ПП Яготинський механічний завод  має можливість утримувати ціни на токарні роботи нижче за середні по регіону.