РОЛИКИ

Ролики часто застосовуються в промисловості на різних вузлах та агрегатах. Адже завдяки своїй структурі і поверхні кожен вид ролика виконує свою функцію і має певні здібності. Саме від структури та форми поверхні ролика та його металообробки залежить і застосування за певних умов роботи та навантажень. А навантаження ролики здатні приймати на себе не малі, витримують великі удари, масу і т.п.
Варто відзначити також стійкість роликів до деформації, адже бувають загалом механізми та роботи, навантаження яких піддаються ролики різних діаметрів, товщини та структури. Правильно сформований та оброблений ролик дозволяє отримати високу якість цього виду виробу, яке прослужить дуже довгі роки на виробництві чи господарстві. У деяких випадках таки ролики мають важливий вплив на процес роботи та довговічність механізму, в якому вони задіяні.

Ще однією важливою та головною формою будь-якого ролика є різьблення, тому саме від неї може залежати наскільки чітко та довго покаже себе деталь у роботі. Від точності різьблення може також багато залежати, наприклад, те, як поводитиметься деталь, її момент, що крутить, плавність руху і т.д.

ПП Яготинський механічний завод здатний виконати ролики будь-якої складності та форми. Важливо правильно підібрати та розробити розмір та вид різьблення, при можливості надати креслення, все обговорюється індивідуально для кожного замовлення. Основні види роликів, які відомі та можуть підійти для різних механізмів, є такі види роликів:

  • з фаскою;
  • з різними виступами, навіть найглибшими;
  • накатані фрезерувальні;
  • ролики спеціальної індивідуальної розробки;
  • полірувальні накатані, а також спеціальні накатані;
  • ролики різьбонакатані.

Кожен вид виготовлення будь-якого ролика буде проводитись згідно з потребами та потрібними параметрами замовника.

За бажанням замовити цей вид виробу можна з використанням різного виду металу та його обробки. Найбільш ходовими та відомими матеріалами у виготовленні роликів є твердий сплав, швидкорізальна сталь, порошковий матеріал з особливими властивостями, які підходять для токарного виробництва.

Виготовлення роликів проводиться на гарному устаткуванні, яке відрізняється точністю, міцністю, і робить виріб довговічним та зносостійким.