ДИСКИ

Токарні роботи, які проводять на наших верстатах, можуть бути різноманітними та виготовляти багато різноманітних нестандартних деталей. Частими замовленнями є диски, які можуть бути різних діаметрів і розмірів, застосовуватися в різних механізмах та обладнанні.

Спосіб обробки дисків вибирають, відштовхуючись від кількості деталей (замовлення), розміру та точності. Кожен спосіб виготовлення може проводитися по-різному, якщо і в основі йтиме той самий диск, але з величезною різницею в кількості. Все, що потрібно для замовлення дисків, так це узгодити з нашим фахівцем усі деталі та умови щодо його параметрів. Дуже важливо надати креслення потрібної деталі із зазначенням усіх розмірів та пропорцій диска.

Заготовкою може служити круглий прокат, а матеріалом виступатиме будь-який ходовий метал, але часто зупиняються на заготовках зі сталі та алюмінію. Все ж таки для вибору матеріалу краще проконсультуватися з нашим фахівцем.

Процес виробництва складних дисків дуже схожий на виробництво втулок. Складними їх називають тому, що мають отвір, який має канавки, уступи або виямки. Але навіть з такими дисками може впоратися спеціалісти та обладнання ПП Яготинського механічного заводу.