Подвійні резервуари

Двошарові резервуари – це ємності чи цистерни у формі циліндра з подвійними стінками. Особливість таких виробів у тому, що в них можна безпечно зберігати легкозаймисті продукти, зберігаючи їх герметичність за рахунок другого шару металу; або використовувати простір між шарами, поміщаючи туди необхідний замовнику теплоносій, що охолоджує або нагріває.

Основна сфера застосування подібних резервуарів – це зберігання палива, розміщеного під землею, для заправних станцій, а також ємності для прийому та видачі нафтопродуктів, розташованих над землею. Двошарові резервуари можна виготовляти з різних марок сталі для різних температурних режимів, це визначається сферою застосування готового виробу. Виробничий підрозділ Яготинський механічний завод має можливість виробляти ємності об’ємом від 5 м3 до 200 м3, робочий температурний діапазон від -50°С до + 270°С, для продуктів, щільністю не більше 1 тс/м3 при робочому тиску до 0,07 МПа. Можна зробити кілька відсіків в одному резервуарі.

Конструкція «склянка в склянці» має низку корисних для нашого замовника переваг. Ємності більш герметичні, за рахунок простору між стінками, знижена ймовірність протікання рідини та забруднення навколишнього середовища. Значно нижче ймовірність вибуху чи пожежі (за умови точного дотримання правил пожежної безпеки). Міжстінний інтервал зазвичай оснащений датчиками: для перевірки тиску, температури, контролю рівня рідини. Така система дозволяє вчасно помітити та усунути пошкодження та розгерметизацію внутрішнього або зовнішнього контуру.

Відстань між бічними стінками зазвичай заповнюють азотом, етиленгліколем або тосолом, можна використовувати інші речовини, які відповідають певним вимогам:

  • Рідина повинна мати більшу щільність, ніж продукт усередині резервуара;
  • Температура займання речовини повинна бути вищою за 100 градусів Цельсія;
  • Наповнювач не повинен вступати в реакцію з матеріалом стінок резервуара;
  • Властивості рідини не повинні залежати від температури.

Ваш надійний партнер виробничий підрозділ Яготинський механічний завод запрошує до співпраці у сфері АЗС, промислових підприємств, сільськогосподарського сектору. Ми вміємо робити різноманітні резервуари, виконуючи їх за індивідуальним запитом.