ВТУЛКИ

Втулка являє собою деталь циліндричної або конусоподібної форми, вздовж осі якої є отвір, який служить для сполучення з іншою деталлю, також можуть застосовуватися втулки, що розрізають.

ПП Яготинський механічний завод виготовляє втулки будь-якої складності згідно креслення з потрібного Замовнику матеріалу. Найчастіше матеріалом для втулок є бронза, латунь, алюміній або сталь. Втулки можуть бути різною функцією, тому кожна втулка має своє призначення і виготовляється за окремим кресленням. Так бувають втулки ковзання, закріплювальні, різьбові, підшипникові та перехідні втулки.

Процес виготовлення втулок автоматизований, і всі вони виготовляються згідно з ГОСТом та кресленням, також працюємо з величезними діаметрами. Наша організація виготовляє цей вид деталі на новому та якісному обладнанні, кожен Замовник залишається задоволений результатом і завжди повертається знову, тому що низької якості втулки ми просто не виробляємо. Завжди за основу береться високоякісна сировина, яка проходить обробку відповідно до всіх стандартів та технологій. Основними параметрами, якими керуються при замовленні втулок, є інформація щодо зовнішнього та внутрішнього діаметра втулки, її висота та матеріал, з якого необхідно виготовити виріб, ну або просто вказати для чого вона буде служити для того, щоб наші фахівці змогли підказати який матеріал буде довше і краще служити у цьому процесі.

Основними методами виготовлення втулок є лиття або виготовлення вже з наявних металевих заготовок, які, зрозуміло, потім всі піддаються ще й механічній обробці. При лиття використовують метод відцентрового лиття або лиття за модельним оснащенням. Попередня та остаточна обробка втулки проводиться за допомогою токарного обладнання, після чого вже втулка піддається чорновій обробці, де відбувається обробка допоміжних поверхонь. Цей етап включає свердління, зенкування і розгортання отвору. Ну і наступним процесом служить загартування, при якому метал піддається високій температурі, таким чином, він зміцнюється і робиться міцнішим. Заключним етапом всього процесу служить чистова обробка, в якій втулка проходить точення та притирання.

При виготовленні втулки по кресленнях наші фахівці контролюють ретельно такий процес виготовлення, тому що він має складну структуру виготовлення. Кожен етап втулки повинен бути через певні проміжки часу для того, щоб вона постійно встигала охолоджуватися. Це робиться для того, щоб уникнути розтріскування матеріалу.

Уподобання при виготовленні втулок віддаються бронзі, тому що вона вважається найбільш вдалою, щоб зберегти якомога довше експлуатаційні властивості всього механізму. Вже готові втулки мають дуже хорошу м’якість і при тому не деформують поверхню, з якою відбувається контакт, сам метал по собі досить пластичний, що властиво для виготовлення саме такої деталі. Не дуже довгим можна назвати термін служби такого металу, але завдяки ньому інші важливіші механізми довше пропрацюють. Бронзові втулки, замовлені у нас, гарантують такі переваги:

  • висока щільність деталі;
  • зносостійкість;
  • чистий метал без шлаку;
  • немає утворення раковин на порожнині.

Наші фахівці гарантують точність та якість виготовлення втулок, без будь-яких відхилень, а також дефектів. Якісні втулки несуть величезне значення, щоб уникнути аварійних ситуацій та хорошої роботи механізму.